Naudinga

 • Individualaus namo vidaus elektros instaliavimo projektai
 • Individualaus namo vidaus elektros instaliavimo projektai

  Elektros instaliavimo projektas šiuolaikiniame individualiame name yra išties svarbus. Nuo jo priklauso gyvenimo kokybė būste, tad jis turi būti konkretus ir apgalvotas. Juk elektra reikalinga įvairiems buitiniams prietaisams, apšvietimui, šildymo įrenginiams ir pan, kuriuos šeima naudoja ištisus metus. Siekiant užtikrinti komfortą ir tinkamą prietaisų eksplotaciją, reikalingas vidaus elektros tinklų projektas. Vienas iš smulkių projekto elementų yra apšvietimo zonų planavimas, numatymas kur kokia elektros įranga bus naudojama. Tai daroma glaudžiai bendraujant su projekto vadovu bei interjero dizaineriu.

 • Pavasarį prisimename bauginančius žaibus
 • Pavasarį prisimename bauginančius žaibus

  Jei žvilgtelėtume į Europos žaibų intensyvumo žemėlapį, šiuo metu pavienius žaibus išvysime tik Europos pietuose. Tačiau visi laukiame pirmųjų pavasario žaibų – nuo senų laikų žinoma, jog pirmasis griaustinis simbolizuoja tikro pavasario pradžią. Visgi, žaibai nėra tik nekalto pavasario pranašai, tai pavojingas metereologinis reiškinys. Todėl šiandien pakalbėsime ką daryti, kad nuo žaibo apsisaugotume artimuosius, savo turtą ir patys save.

 • Pradėkime taupyti elektros energiją
 • Pradėkime taupyti elektros energiją

  Pagal elektros energijos suvartojimo rodiklius, lietuviai laikomi vienais neefektyviausių energijos vartotojų. Nors ir skundžiamasi elektros paslaugų kainomis, tačiau apie taupymą susimąstoma itin retai. O sutaupyti padeda tiek elektros tinklų atnaujinimo darbai, tiek paprasčiausios kasdieninės gudrybės.